Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
Mos shpenzoni për ilaçe për shtypjen e lartë të gjakut dhe kolesterolit, provoni këtë recetë antike

Mos shpenzoni për ilaçe për shtypjen e lartë të gjakut dhe kolesterolit, provoni këtë recetë antike

Shëndetësi September 22, 2020 - 16:14

Falë kësaj recete, do ta ulni shtypjen e lartë të gjakut, por edhe nivelin e lartë të kolesterolit të keq.

Krejt çfarë ju duhet të bëni është që ta përdorni këtë ilaç natyral për shtatë ditë rresht dhe rezultatet do t’ju mahnitin. Në vijim ju sjellim recetën përmes së cilës mund të shërohen shumë sëmundje, por edhe ta forconi sistemin imun.

Më e mira e kësaj recete është se është e thjeshtë dhe lehtë përgatitet, e përbërësit janë të disponueshëm.

Një pjesë xhenxhefil të gërryer, një hudhër të shtypur, një lugë uthull molle, një lugë mjaltë, një lugë lëng limoni.

Përgatitja:Të gjithë përbërësit i vendosni në blender dhe i përzieni për 30 sekonda. Më pas lëngun e procedoni dhe le të ftohet për pesë ditë.

Përdorimi:Sugjerohet që ilaçin ta konsumoni nga një lugë para kafjallit dhe një para darkës. Nuk preferohet ta konsumoni më shumë se tri herë në ditë. Do të mahniteni me rezultatet.