Këtë super hit të Rita Orës që po bën namin në listat muzikore, kosovarët nuk mund t'a dëgjojnë

Këtë super hit të Rita Orës që po bën namin në listat muzikore, kosovarët nuk mund t'a dëgjojnë

Showbiz prill 20, 2019 - 16:28
Lexoni detajet

Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re “Carry On”, një bashkëpunim me DJ-in e njohur, Kygo.

Kjo këngë siç u bë e ditur do të jetë edhe kolonë muzikore e filmit të famshëm të animuar “Pokemon Detective Pikachu”, që pritet të publikohet më 10 maj.

Por një lajm i keq vjen për të gjithë fansat e Ritës në Kosovë, pasi klipi i ri i këngëtares nuk mund të dëgjohet në YouTube.

“Videoja e pavlefshme në vendin tuaj”, është fjalia që të del nëse je në Kosovë dhe tentosh të dëgjosh këngën e Rita Orës./Prive

Image