Elita Rudi befason, atraktive dhe në formë

Elita Rudi befason, atraktive dhe në formë

Showbiz prill 22, 2019 - 18:54
Lexoni më shumë detaje

Dy muaj më parë , Elita Rudi u bë nënë për të parë herë.

Ndërsa, nuk u deshtë shumë dhe moderatorja e njohur ka rikthyer linjat seksi, kështu të paktën duket në imazhet e publikuar.

Image

Elita po shijonë disa ditë të bukura pranë familjes së saj jashtë Kosovës dhe nga atje ka sjellur fotografi të ndryshme.

Edhe në imazhin e fundit që ajo solli në llogarinë e saj të ‘Instagramit’ Elita shihet në bregdet derisa u shfaq në super formë.

Image

Kujtojmë se Elita kurorëzoj dashurinë e saj me reperin, Gjiko vitin e kaluar.