Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Maturantja që mori vëmendjen e të gjithëve për mbrëmjen e maturës në Drenas!

Maturantja që mori vëmendjen e të gjithëve për mbrëmjen e maturës në Drenas!

Showbiz May 15, 2019 - 22:25
Lexo Detajet

Është Marigona Nebihi bukuroshja nga Drenasi e cila sot ka mbrëmjen e maturës.

Sic shihet në fotografitë që ajo ka bërë publike, Marigona ka zgjedhur të duket shume elegante dhe joshëse për mbrëmjën e saj më të vecantë që i mbetet në kujtimet e shkollës së mesme, shkruan “Zëri.info”.

Ndryshe, Marigona po ashtu njihet edhe si moderatore e eventeve të ndryshme që mbahen në Drenas.

Ajo ka talent edhe në modelizëm, ku shpesh e kemi parë edhe si modele për reklamimin e shumë kompanive të modes në vend.

Shikoni fotografitë më poshte;

Image

Image

Image