Enca provokon keq, bën twerk midis plazhit

Enca provokon keq, bën twerk midis plazhit

Showbiz gusht 13, 2019 - 10:51
Lexo Detajet

Enca ka ardhur me provokimin e radhës.

Enca Haxhia është një emër shumë i pranishëm në mediat rozë, me veprimet kontroverse artistja arrin të tërheq vëmendjen e mediave dhe publikut.

Minuta më parë këngëtarja ndau një video në Instastory, e veshur me bikini të kuqe Enca shihet duke dridh të pasmet në mes të plazhës dhe për këtë as që i bëhet vonë.

Ndryshe, javë më parë Enca kishte lansuar klipi shumë të përfolur ‘Jealous’ e cila u kritikua shumë për skenat e nxehta që përmban.

Image