Infektuar: 1038
Shëruar: 791
Vdekur: 30
Ndërron jetë ylli i filmave porno në moshën 43-vjeçare

Ndërron jetë ylli i filmave porno në moshën 43-vjeçare

Showbiz September 18, 2019 - 19:38
Lexon detajet

Ylli i filmave porno, Jessica Jaymes, ka ndërruar jetë sot në shkaqe të panjohura. Jaymes ishte ylli më i njohur për t’u bërë modeli i parë i Hustlerit në industrinë pornografike – shkruan TMZ.

Një shoqe shkoi të kontrollonte Xhesikën pasditen e së martës në shtëpinë e saj në San Fernando Valley sepse ajo nuk kishte dëgjuar prej saj për një kohë. Kur ajo mbërriti në shtëpinë e saj, e gjeti Xhesikën pa ndjenja.

Shkaku i vdekjes është ende i panjohur dhe tani Zyra e Korporatës L.A. Coroner’s po heton.

Xhesika kishte një histori konfiskimesh. Autoritetet gjetën ilaçe të ndryshme me recetë.

Image

Image

Image