Infektuar: 1158
Shëruar: 876
Vdekur: 30
Moderatorja shqiptare çdo herë e më e ‘nxehtë’

Moderatorja shqiptare çdo herë e më e ‘nxehtë’

Showbiz October 09, 2019 - 19:46
Lajmet e fundit nga showbizi

Moderatorja dhe gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri njihet si një fytyrë mjaft e dashur për publikun shqiptarë, shkruan Indeksonline.

Ajo vazhdimisht qëndron në qendër të vëmendjes për shkak të paraqitjeve të saj në publik.

Ilda kujdeset që secila paraqitje e saj të jetë në perfeksion, andaj ka bërë që të jetë një nga moderatoret më seksi shqiptare.

Edhe herën e fundit ajo ka ‘ngritur temperaturat’ me paraqitjen e saj duke vënë në pah format e përthyera trupore. 

Image
Image