Infektuar: 1158
Shëruar: 876
Vdekur: 30
Vajza e ish deputetes shqiptare flet për ndarjen nga djali i ish guvernatorit

Vajza e ish deputetes shqiptare flet për ndarjen nga djali i ish guvernatorit

Showbiz October 09, 2019 - 19:54
Lajmet e fundit nga showbizi

Kejda, vazja e Majlinda Bregut ka publikuar një foto së fundi teksa shkruan se nuk është e mërzitur.

Me flokët bisht dhe mjaft indiferente, bukuroshja që sapo është ndarë nga djali I ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, Eriku, na lë të kuptojmë se gjithçka po e kalon më së miri.

“E vetëdijshme, por jo e mërzitur,”- shkruan Kejda krahas fotos.

Mosa vallë këto fjalë ia përcjell ish-të dashurit të saj, Erikut që bëri xhiron e rrjetet teksa takohej me një brune në Dhërmi?

Nga ana tjetër, 25-vjeçari Erik Fullani publikon i qetë foto nga jeta e tij e përditshme, ku nuk mungon reklamimi i të mirave materiale që ka./dosja

Image