Infektuar: 1158
Shëruar: 876
Vdekur: 30
Luana Vjollca më tërheqëse se kurrë në këtë video, ka një pyetje për ndjekësit

Luana Vjollca më tërheqëse se kurrë në këtë video, ka një pyetje për ndjekësit

Showbiz October 09, 2019 - 21:00
Lajmet e fundit nga showbizi

Luana Vjollca nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram e ka dëshmuar edhe njëherë sa seksi është.

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, e ka publikuar një video të re në Instagram dhe në të duket tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Në këtë postim ajo ka zbuluar disa nga pjesët e trupit dhe e ka dëshmuar edhe njëherë sa seksi është.

Mirëpo Luana e ka pasur edhe një pyetje për ndjekësit e saj të cilëve u ka kërkuar përgjigje nëse ua merr mendja se me çfarë po e sfidon veten këtë herë.

Përgjigjet ishin të ndryshme dhe munt t’i kuptoni në postimin e Luanës që ua sjellim në vazhdim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Soon.. per here te pare! ë Kush e gjen cfare ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on