Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Investoi në bukuri, por duket si mos me keq në Dubai

Investoi në bukuri, por duket si mos me keq në Dubai

Showbiz October 17, 2019 - 21:40
Detajet

Ylli i “Geordie Shore”, Chloe Ferri ka treguar asetet e saj në një paraqitje në Dubai gjatë pushimeve, megjithatë bukuroshja duket si mos me keq edhe pse investoi në dashuri

Chloe ende po përpiqet që ta ruajë lidhjen e saj me Sam Gowland, me të cilin ajo herë prishet e herë ndreqet.

Megjithatë, ajo ka treguar format e saj për ish të dashurin derisa ka shkuar për të pushuar në Dubai për pushime.

Image

Edhe pse 24 vjeç ajo duket si mos me keq dhe shumë më e vjetër derisa ka të veshur një palë bikine të masës së vogël ku tregon pak edhe nga gjërat e tjera. /GazetaExpress/

Image
Image
Image