Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Superseksi! Arbenita Ismajli reklamon trupin fantastik

Superseksi! Arbenita Ismajli reklamon trupin fantastik

Showbiz November 16, 2019 - 21:31
Detajet

Modelja kosovare, e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli, ka publikuar fotografi të tjera në rrjetet social, të cilat vënë në plan të parë bukurinë e saj.

Ajo numëron mbi 390 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë që kanë në fokus linjat e saja trupore, marrin dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë.

Ndërsa këto ditë, Arbenita ka publikuar fotografi të tjera që tregojnë dukjen e saj mahnitëse.

Bukuroshja ka qenë e përfolur në faqet rozë si e dashura e reperit Fero, mirëpo duket se lidhja e tyre ka përfunduar, përcjell telegrafi.

Ditë më parë, këngëtari nga Gjilani, emri i vërtetë i të cilit është Feronit Shabani, i konfirmoi thashethemet se është ndarë nga Arbenita.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë @fashionnova ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on