Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Tayna në Vjenë e gjen kalin por jo edhe princin!

Tayna në Vjenë e gjen kalin por jo edhe princin!

Showbiz November 18, 2019 - 20:49
Detajet

Reperja Tayna vazhdon që ti vizitojë vendet më të mira në Europë

Pasi që kaloi pak qaste të paharruara në Stamboll, ku u pa duke lundruar në ngushticën e Bosforit por edhe duke vizituar vende të rëndësishme historike dhe qendra tregtare, tani Tayna është parë në Vjenë të Austrisë.

Image

Reperja në këtë udhëtim kishte një bluzë e cila kishte fytyrën e legjendës së muzikës rep, 2Pac.

“A e ka parë ndokush. Sepse me mbetet vetëm mua të kalëroj me kuaj”, ka shkruar ajo në një fotografi.

Image

Tayna, i bën këto udhëtime pas këngës së saj Sicko, një këngë e cila po vazhdon të klikohet në facebook dhe e cila u bë e famshme jo vetëm në trojet shqiptare por edhe jashtë saj. /GazetaExpress/

Image