Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Enca shfaqet pa grim, asnjë foto për viktimat e tërmetit në Shqipëri

Enca shfaqet pa grim, asnjë foto për viktimat e tërmetit në Shqipëri

Showbiz December 05, 2019 - 08:51
detaje
 

Nëse një këngëtare nuk ka postuar shumë për viktimat e tërmetit në Shqipëri, është padyshim Enca Haxhiu

Këngëtarja, e cila nga videot shihet se është jashtë Shqipërisë ka postuar një fotografi sot ku shihet tërësisht pa grim.

Edhe në InstaStory, Enca ka vazhduar që të postojë video dhe fotografi që nuk ndërlidhen shumë më tërmetin në Shqipëri, por as në profilin e saj në Instagram nuk ka ndonjë foto apo video ku shihen skena nga fatkeqësia natyrore që goditi Shqipërinë.

Ndryshe këngëtarja ka qenë aktive këtë vjeshtë ku edhe ka lansuar këngën MWAH para dy jave.

Image