Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Arbenita gjysmë e zhveshur, ekspozon linjat përfekte

Arbenita gjysmë e zhveshur, ekspozon linjat përfekte

Showbiz December 09, 2019 - 17:08
Detaje

Arbenita Ismajli është shfaqur tejet joshëse imazhin e fundit.

Arbenita Ismajli ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram, ku është shfaqur tejet seksi dhe joshëse me veshjen që kishte zgjedhur, shkruan lajmi.net.

Modelja e cila është duke zhvilluar karrierën e saj në Angli, është paraqitur me një bluzë të skuadrës ‘Bulls’ teksa ishte e zhveshur në pjesën e poshtme.

Brenda një ore ajo arriti të marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente në postimin e bërë.

Ndryshe, sa i përket jetës private Arbenita tashmë dihet se nuk është më në lidhje me Feron. 

 

View this post on Instagram

Sunday night

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on