Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Nuk do ta besoni cila këngëtare kosovare është kjo vogëlushe

Nuk do ta besoni cila këngëtare kosovare është kjo vogëlushe

Showbiz December 09, 2019 - 18:19
Detaje

Është një zë i njohur dhe ka vite që është në skenë.

Fjala është për Flaka Krelanin, e cila për herë të parë ka ndarë një fotografi të rrallë nga fëmijëria e saj, shkruan Zëri.info

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në një moshë të hershme, ndërsa vërehet dëshira e saj për vëmendje qysh në atë kohë.

Për më shumë shihni si dukej Flaka Krelani para disa viteve:

Image
Image