Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Enis Bytyqi ka dalë me gruan, ajo sfidon të gjitha me pamjen

Enis Bytyqi ka dalë me gruan, ajo sfidon të gjitha me pamjen

Showbiz December 14, 2019 - 22:41
Detajet

Enis Bytyqi është një këngëtar shumë i dashur për publikun kosovar.

Ai është shumë i komentuar edhe për jetën private krahas asaj muzikore, përcjell ORAinfo.

Enisi tani është i martuar dhe gruaja e tij është po aq i përfolur sa ai.

Sot, ai ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me gruan dhe sigurisht është ajo që mori gjithë vëmendjen.

Image