Këtë fotografi Tayna do të donte ta zhdukte, do të befasoheni si duket (Foto)

Këtë fotografi Tayna do të donte ta zhdukte, do të befasoheni si duket (Foto)

Showbiz January 15, 2020 - 20:20

Këngëtarja Tayna, vazhdon të mbetet një nga emrat më të kërkuar në muzikën shqiptare që nga zbulimi i saj në vitin 2018.

Tayna po vazhdon të sjell hite, duke u bërë çdo herë e më e dashur për publikun, ndërsa përveç muzikës, vëmendje tërheq edhe me paraqitjen e saj tejet joshëse.

Por para se të bëhej e famshme, Tayna ishte një vajzë e thjeshtë dhe dukej krejt ndryshe, shkruan Zëri.info

Në një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, reperja nga Prizreni duket krejt ndryshe nga që e njohim sot, e për shkak të ndryshimeve të mëdha ndoshta Tayna do donte ta zhdukte këtë fotografi./ZERI/

Image
Image