Lajmërohet djali që shihet duke u puthur me Arbenitën thotë se ju ka hakuar llogaria në Snapchat

Lajmërohet djali që shihet duke u puthur me Arbenitën thotë se ju ka hakuar llogaria në Snapchat

Showbiz January 17, 2020 - 14:05
Lajmet e fundit nga showbizi

Video e Arbenitës duke u puthur me një djalë po bën xhiron në rrjete sociale.

Minuta më parë në portale dhe rrjete sociale u zbulua një video e Arbenita Ismajlit duke u puthur me Kened Tahirin.

Mashkulli në fjalë minuta më parë konfirmoi vetë njëfar mënyre lidhjen me Arbenitën duke thënë se llogaria e tij në Snapchat i është hakuar.

Mbetet të shihet tani se a do ketë ndonjë reagim nga ana e Feros pasi dihet që ai ishte në lidhje me bukuroshen shqiptare.

Image