S’i kishim parë asnjëherë, Lori prezanton familjen

S’i kishim parë asnjëherë, Lori prezanton familjen

Showbiz January 20, 2020 - 11:06

Lori Kaçka e ka prezantuar familjen e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Lori Kaçka, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka publikuar foto me familjarët e saj derisa po i shijojnë pushimet në një vend me borë.

“Family ♥ë”, ka shkruar ajo pranë postimit. Nuk dihet se kush janë saktësisht personat në foto.

Kujtojmë se Lori po e shijon po ashtu suksesin në muzikë dhe sezonën e verës e ka pasur shumë të ngarkuar me data.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Family ♥ë

A post shared by Lori Kacka (@lorikackaofficial) on