Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Me stil të viteve ’90-ta, Nora Istrefi vjen sensuale në fotosesionin e ri

Me stil të viteve ’90-ta, Nora Istrefi vjen sensuale në fotosesionin e ri

Showbiz January 24, 2020 - 20:41

Nora Istrefi ka realizuar fotosesion të ri.

Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i saj më i ri, shkruan lajmi.net.Këngëtarja kësaj radhe zgjodhi të vishej me stil të viteve 90-ta dhe dukej tejet atraktive në xhaketë të zezë.

Teksa pozoi e ulur në tavolinë, Nora vuri në plan të parë këmbët seksi dhe gjoksin.Kujtojmë se Nora Istrefi ditët e para të këtij viti i kaloi në pushime në Bullgari, ku u shoqërua nga vajza Renee, ish-bashkëshorti i saj Robert Berisha, motra Era, si dhe miqtë e tyre.

Image