Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Elita merr dhuratë një varëse me emrin e djalit, shikoni reagimin e saj

Elita merr dhuratë një varëse me emrin e djalit, shikoni reagimin e saj

Showbiz January 25, 2020 - 19:44

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është gjithmonë e përfolur sidomos për jetën e saj private.ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaft shumë këtë periudhë.

Sot, ajo ka publikuar dis foto ku shihet se ka marrë dhurartë një varëse me emrin e djalit të saj.

E këtë moment nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit.

Image

Image