Vogëlushja në foto, sot personazhi më i komentuar në estradë

Vogëlushja në foto, sot personazhi më i komentuar në estradë

Showbiz February 26, 2020 - 21:20

Ajo padyshim është një nga emrat më të komentuar në mediat rozë.

Bëhet fjalë për këngëtaren Loredana Zefi, e cila me lidhjen e re të dashurisë po përflitet mjaft shumë.

Zefi është kthyer pas në kohë, ku ka publikuar një fotografi së bashku me vëllain e saj, Ilirin, kur kanë qenë të vegjël.

Loredana Zefi tashmë po shijon romancën e dashurisë me reperin Zuna ku së fundmi u fotografuan bashkë edhe në aeroportin e Zyriut.

Image

Ndërsa nga lidhja me Mozzik, dyshja kanë dhe një vajzë të quajtur Hana./blic

Image