Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij 'krasitë' Albin Kurtin

Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij 'krasitë' Albin Kurtin

Showbiz March 26, 2020 - 00:17

Pak minuta më parë në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti”.

Pas kësaj ka reaguar menjëher djali i presidentit të Kosovës, Endri Thaçi.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka publikuar një fotografi të ditëve më parë ku Thaçi shfaqet duke krasuar pemët.

E në këtë fotografi të montuar ai ka vendosur fytyrën e Albin Kurtit.

Image