Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
 Modelja e famshme incizon trupin nga afër, ‘ngre’ temperaturat në rrjet

Modelja e famshme incizon trupin nga afër, ‘ngre’ temperaturat në rrjet

Showbiz March 28, 2020 - 20:09

Modelja e famshme nuk ngurron të shfaqet tejet provokative.

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko, duket tejet joshëse në postimin e fundit në Instagram.

Ajo ka zgjedhur që kësaj radhe t’i ‘ngre’ temperaturat në rrjet duke incizuar trupin nga afër.

Anastasia njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashian dhe zeshkanen seksi po e sfidon mjaft shumë.

Image

Image

Image