Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
A po tymos marihuanë Dafina Zeqiri?

A po tymos marihuanë Dafina Zeqiri?

Showbiz March 30, 2020 - 15:26

Dafina Zeqiri shfaqet duke tymosur.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po i kalon në mënyra të lloj-llojshme ditët në këtë gjendje të jashtëzakonshme, shkruan lajmi.net.

Mbrëmjen e djeshme e ka publikuar një video me të cilën bëri të gjithë të qeshnin, e tani e ka ndarë një tjetër imazh.

Këngëtarja shfaqet duke e dëgjuar një prej këngëve të reperes Loredana Zefi dhe në të njejtën kohë duke tymosur.

Bazuar në tekstin e këngës e cila dëgjohet në prapavijë, duket se Dafina është duke tymosur marihuanë.

Image