Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Morena pozon pranë tavolinës plot, përmend lokacionin duke sharë

Morena pozon pranë tavolinës plot, përmend lokacionin duke sharë

Showbiz March 30, 2020 - 15:50

Morena Taraku shanë derisa shfaqet joshëse nga dhoma përplot ushqim.

Modelja e cila tani po merret edhe me muzikë, Morena Taraku, së fundmi ka qenë emri më i komentuar në mediat rozë.

E gjithë kjo shkak i një audioincizimi që ka qarkulluar kudo.

Mirëpo pavarësisht kësaj ajo nuk e ka pasur problem që të shfaqet duke u argëtuar e përmendur lokacionin si në shaka.

Por duket se kësaj here e ka marrë shumë seriozisht pasi ka vendosur që t’i kushtojë këngë gjithë atyre që merren me të.

Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, aty ku edhe e ka përmendur lokacionin dhe ka sharë në gjuhën angleze.

Më poshtë ua sjellim postimin e saj.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FUCK YOUR LOCATION ë BE READY ë #newsong PER TY, E PER KEJT ATA QE DOJNE MU MARR ME MU ë #imout

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on