Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Majk tallet me ‘bijat’ që po qëndrojnë në Dubai

Majk tallet me ‘bijat’ që po qëndrojnë në Dubai

Showbiz March 30, 2020 - 17:30

Postimi që ka ndarë këngëtari është bërë viral në rrjetet sociale.

Një numër i vajzave të njohura për shoubzin shqiptar po jetojnë në Dubai, dhe jeta e tyre luksoze që po bëjnë atje po komentohet mjaft nga publiku.

Por së fundmi vashat janë bërë ‘objekt’ talljeje, këngëtari i njohur Majk ka ndarë një postim në Instagram ku ka ironizuar me to.

Në ‘storyn’ e ndarë shkruan “Kosova kërcënon Dubain! Nëse ska ndihma i tërheqin trupat (bijat)”. Natyrisht ky shkrim është bërë nga dikush tjetër por këngëtari vetëm e ka ndarë në profilin e tij. 

Image