Infektuar: 1158
Shëruar: 876
Vdekur: 30
 Shkurte Fejza publikon foto nga karantina, kështu duket

Shkurte Fejza publikon foto nga karantina, kështu duket

Showbiz March 31, 2020 - 22:11

Shkurte Fejza i ka sugjeruar të gjithë që të rrinë në shtëpi.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shkurte Fejza, po qëndron në shtëpi, shkruan lajmi.net.

Kjo duke pasur parasysh situatën e jashtzakonshme që është krijuar kudo në botë.

Me një foto nga shtëpia, ajo i ka sugjeruar edhe të tjerët që të rrinë në shtëpi.

Këngëtarja shihet e ulur në një kolltuk në shtëpinë e saj dhe duket mjaft në formë të mirë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#rrinshpi

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza) on