Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Këngëtari shqiptar: Nëse mbahen protesta, pranoj çdo ftesë për mbrëmje muzikore

Këngëtari shqiptar: Nëse mbahen protesta, pranoj çdo ftesë për mbrëmje muzikore

Showbiz May 27, 2020 - 21:48

Këngëtari shqiptar, Albi Xhepa ka reaguar së fundmi përmes Instagramit, duke thënë se nëse mbahen protestat e paralajmëruar atëherë do të pranojë çdo ftesë për mbrëmje të ndryshme muzikore.

Përmes një postimi në instastory, ai shkroi: “Kush janë ata me u mbledh e ne jo?”.

Kujtojmë se pandemia ka penalizuar koncertet dhe mbrëmjet muzikore dhe për këtë shkak ka pasur shumë reagime nga artistë të ndryshëm shqiptarë të cilët janë kundër vendimit për anulim.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e plotë të Albit./Prive.al

Image