Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Jonida Vokshi sjell fotosesion atraktiv në muajt e fundit të shtatzënisë

Jonida Vokshi sjell fotosesion atraktiv në muajt e fundit të shtatzënisë

Showbiz June 01, 2020 - 22:26

Prezantuesja dhe aktorja e njohur nga Shqipëria, Jonida Vokshi, ka qenë shumë aktive gjatë kësaj periudhe.

Krahas aktiviteteve dhe prezencës në emisione, ajo ka mbajtur të azhurnuar fansat mjaft shumë edhe për jetën personale.

Image

Prezantuesja dhe aktorja e njohur nga Shqipëria, Jonida Vokshi, ka qenë shumë aktive gjatë kësaj periudhe.

Krahas aktiviteteve dhe prezencës në emisione, ajo ka mbajtur të azhurnuar fansat mjaft shumë edhe për jetën personale

Ajo duket atraktive në fustanin e kuq, gjersa merr vëmendje me dukjen e saj unike.

“Vajzat në të kuqe”, është përshkrimi krahas fotografisë, ku tregon se është në pritje të ëmbël të një vajze. 

Imazhet e Jonidës u komplimentuan edhe nga fansat dhe miqtë e shumtë që numëron në llogarinë e saj personale, Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Girls in redë

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Në periudhën e karantinës, Jonida ka nisur një emision të ri me bashkëshortin e saj, aktorin Besnik Krapi, i cili titullohet “Gjith’ fiton Jonida”.

Ky emision sjell çiftin nga shtëpia e tyre ku së bashku realizojnë sfida të ndryshme javore, që i gjykon dhe i vendos publiku