Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Me t’u lehtësuar masat Luana Vjollca vjen në Prishtinë

Me t’u lehtësuar masat Luana Vjollca vjen në Prishtinë

Showbiz June 01, 2020 - 23:53

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca me t’u lehtësuar masat kundër pandemisë së koronavirusit është parë sot në Kosovë.

Bukuroshja shqiptare ka thënë se është e lumtur që është kthyer në punë.

Fillimisht ajo është shfaqur duke e bërë një fotosesion në një hotel në Prishtinë kurse më vonë ka postuar disa fotografi ku shihet një pamje e bukur e një peizazhi të fushave kosovare.

Ndryshe, Luana gjatë kësaj kohe ka qenë e vetizoluar dhe shpeshherë ka postuar foto derisa është parë edhe në ballinën e një reviste turke.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

peaceful.. ë #soon

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Po ashtu, ajo gjatë COVID-19 ka publikuar edhe këngën e saj më të re, “Pa Panik” këngë e cila ka më shumë se një milion klikime deri me tash.

Image