Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Klea Huta poston foto e ëmbël me djalin e porsalindur

Klea Huta poston foto e ëmbël me djalin e porsalindur

Showbiz June 06, 2020 - 13:31

Çifti i njohur, Klea Huta dhe Elgit Doda dy ditë më parë janë bërë prindër.

Lajmin e bukur e bëri me dije vetë moderatorja. Çifti me padurim po e prisnin ardhjen në jetë të djalit të tyre. Të voglin ata e kanë pagëzuar me ermrin e veçantë Krid.

Moderatotrja po përjeton ndjesinë më të bukur të të qenurit nënë dhe këtë e dëshmojnë dhe me fjalët. Me anë të një postimi në Instagram shihet Kridi që i ka kapur gishtin ndërsa mbi foto moderatorja ka shkruar: ‘Ti më ndryshove jetën’.

Sakaq, të gjithë po presim me padurim të shohim portretin e të voglit.

Image