Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Marina Vjollca merr vëmendjen e fansave me imazhet e reja

Marina Vjollca merr vëmendjen e fansave me imazhet e reja

Showbiz June 06, 2020 - 17:50

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është bërë e njohur nga paraqitjet e saj televizive, ku së fundmi është duke e drejtuar një emision argëtues.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Llastice apo goce shembullore?ë

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Edhe në rrjete sociale, bukuroshja bionde është mjaft aktive, duke sjellë imazhe nga përditshmëria për 1.3 milion ndjekësit e saj.

Së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Marina është shfaqur me një fustan të shkurtër me ngjyrë të bardhë dhe të kaltër. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cfare kemi sonte? ë

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

“Llasticë apo gocë shembullore”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë. Ndërkaq, në postimet e radhës, Marina i ka informuar ndjekësit lidhur me më të rejat nga emisioni të cilin ajo e moderon.