Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Marina e nis ditën me puthjet e përqafimet e Getit në shtrat

Marina e nis ditën me puthjet e përqafimet e Getit në shtrat

Showbiz July 04, 2020 - 15:27

Marina publikoi një video të ëmbël në shtrat.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashura të shoubizit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Reperi dje festoi ditëlindjen, ndërsa nuk munguan befasitë e urimet e shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

Ditën e sotme, Marina e filloi me një video, ku shfaqet e shtrirë në shtrat, ndërsa Geti i afrohet dhe i dhuron puthje në shtrat.

Ajo dukej e lumtur teksa këtë moment vendosi ta ndajë me fansat e shumtë në Instagram.