Infektuar: 58399
Shëruar: 51081
Vdekur: 1466
E ëma i shkruan vargje të rimuara, Dafina mbetet pa fjalë

E ëma i shkruan vargje të rimuara, Dafina mbetet pa fjalë

Showbiz August 06, 2020 - 16:13

Dafina ka publikuar mesazhin që e mori nga nëna.

Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit mesazhin që ia shkroi nëna e saj dhe që e la pa fjalë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, tregoi se edhe nëna e saj ka talent në muzikë, ngase ia kishte shkruar vargjet duke rimuar.

“Nëna ime është më e mira”, ka shkruar Dafina në postimin e saj.

Kujtojmë se Dafina gjatë kësaj vere publikoi dy bashkëpunime, ndërsa është duke punuar edhe rreth albumit të ri muzikor.

Image