Infektuar: 56118
Shëruar: 49432
Vdekur: 1411
Dhunoi fizikisht të dashurën, Ozan Guven largohet nga seriali ‘Babil’

Dhunoi fizikisht të dashurën, Ozan Guven largohet nga seriali ‘Babil’

Showbiz August 12, 2020 - 21:58

Ozan Guven është larguar nga seriali ‘Babil’.

Pak ditë më parë u raportua në mediat turke se aktori turk Ozan Guven ka dhunuar fizikisht të dashurën e tij, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Mirëpo ai i ka mohuar të gjitha akuzat. Sipas tij ishte e dashura ajo që e kishte dhunuar atë.

Të dy publikuan foto ku tregonin shenjat e shkaktuara nga dhuna fizike. E dashura e aktorit deklaroi se shkak për sherrin e tyre ishte bërë xhelozia ndërsa aktori akuzoi se ajo e kishte kërcënuar se do i shkatërronte karrierën. Pas skandalit që pushtoi mediat, kompania e serialit “Babil”, ku Ozan Guven luan, ka vendosur ta shkëpusë kontratën me aktorin. Ozan nuk e ka pranuar këtë vendim dhe ka kërkuar një shumë të majme për t’u larguar.

Image