Infektuar: 105864
Shëruar: 96322
Vdekur: 2195
Elvana Gjata publikon këngë me motrën e saj, Migenën

Elvana Gjata publikon këngë me motrën e saj, Migenën

Showbiz May 02, 2021 - 10:43

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata, ka publikuar këngën e saj më të re, që është bashkëpunim me motrën e saj, Migena Gjata.

Kënga e dy motrave quhet “Vendi im”,ajo është publikuar në mbrëmjen e të dielës.

Muzikën dhe tekstin e këngës e ka realizuar Pirro Çako. Ndërsa është producenti i këngës është Darko Dimitrov.

Këtu më poshtë keni këngën e publikuar: