Ndodh puthja, Luizi dhe Kiara ‘martohen’ në Big Brother VIP Albania [video]

Ndodh puthja, Luizi dhe Kiara ‘martohen’ në Big Brother VIP Albania [video]

Showbiz February 01, 2023 - 20:59

‘Vëllai i Madh’ ua ka dhënë ditën e sotme (e mërkurë) banorëve një detyrë për të improvizuar një dasmë, ku duhej të zgjidhnin nusen dhe dhëndrin.

Nusja u vendos të ishte Kiara, ndërsa dhëndri Luizi – meqë dyshja nisën një njohje brenda këtij formati.

Image

Kristi u caktua të ishte Prifti për të kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë për t’ua thënë ritet përpara se ata të thonin ‘PO’.

Image