“Amanet ta la” kënga më e re nga Dod Kalaj dhe Ymer Bajrami

“Amanet ta la” kënga më e re nga Dod Kalaj dhe Ymer Bajrami

Showbiz June 09, 2023 - 18:18

Bashkëpunimin e radhës në tregun muzikor shqiptar e kemi nga dy artistë të muzikës së mirëfilltë shqipe, janë Ymer Bajrami dhe Dod Kalaj.

“Amanet ta la” titullohet kënga e cila është lansuar pak orë më parë.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Valon Biba, ndërsa orkestrimin Virusi.

Kjo këngë duket se në fillim ka pushtuar rrjetet sociale. /Zëri

Këngën mund ta dëgjoni në linkun e më poshtëm: