Rita Ora pritet me tortë në Prishtinë nga stafi i aeroportit “Adem Jashari”

Rita Ora pritet me tortë në Prishtinë nga stafi i aeroportit “Adem Jashari”

Showbiz November 26, 2023 - 16:01

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, sot ka ardhur në Kosovë, në ditën që ajo feston ditëlindjen.

Image

Aeroporti i Prishtinës “Adem Jashari” e ka pritur Orën me tortë dhe ka publikuar disa fotografi.

Në ditën e lindjes së saj, Rita Ora së bashku me bashkëshortin e saj, Taika Waititi, babain Besnikun dhe motrën, Elenën, kanë mbërritur në Kosovë. /Zëri