Buci “tradhton” miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë [video]

Buci “tradhton” miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë [video]

Showbiz November 28, 2023 - 12:39

Ylli Dervishi apo siç njihet Buci ka krijuar një miqësi të mirë me Santiana Malokun në Big Brother VIP Kosova 2.

Ata kanë qëndruar në krah të njëri-tjetrit që në fillim të këtij spektakli, duke qenë në mbrojtje për çdo gjë.

Megjithatë, së fundmi doli një video në rrjete sociale, që tregon më shumë se kaq dhe që ka bërë të vë në dyshime këtë raport.

Bëhet fjalë për një video, ku Buci dhe Santi po qëndronin jashtë, duke bërë një bisedë me Gani Gërminë.

Në një moment, Buci shihet teksa ia vë dorën në të pasme bukuroshes nga Gjakova, duke e prekur disa herë.

Image

Videoja është bërë virale në TikTok dhe u komentua jashtëzakonisht për faktin se ata janë deklaruar miq të mirë.

Sidoqoftë, pritet të shihet nëse kjo do të diskutohet nga ana e dyshes apo edhe në Prime-n e radhës.

@videocaptaiin Nese imorali kish pas ftyre kish qene Santi dhe Buci!! ë#bigbrothervipkosova #fyp #foryou #fypë #foryoupage #fy #fypëviral #viral #tiktok #viralvideo #duet #trending #blerando @Big Brother VIP Kosova @Big Brother VIP Kosova ë Funny - Gold-Tiger