Dua Lipa ndahet nga Romain Gavras pas 8 muajsh lidhjeje

Dua Lipa ndahet nga Romain Gavras pas 8 muajsh lidhjeje

Showbiz December 03, 2023 - 09:53

Dua Lipa është ndarë nga i dashuri i saj, regjisori Romain Gavras pas një romance tetë mujore. Këngëtarja shqiptare me famë botërore konfirmoi se kishte nisur një lidhje me Romain në Mars, kur të dy u fotografuan së bashku pas përfundimit të sfilatës së Saint Laurent në Javën e Modës në Paris.

Sipas The Sun, ylli i famshëm dëshiron që të përqendrohet vetëm tek muzika përpara publikimit të albumit të saj të tretë. “Dua dhe Romain kanë ndarë rrugët pas një vere dashurie.”, theksoi një burim për The Sun duke shtuar se “dyshja i dhanë fund lidhjes përpara se gjërat të përkeqësoheshin.

Dyshja u panë për herë të fundit duke shijuar një natë së bashku muajin e kaluar.

Image

Image

Image