Linda Halimi flet për lojën e saj në BBVK2: Nuk kam qenë dramatike

Linda Halimi flet për lojën e saj në BBVK2: Nuk kam qenë dramatike

Showbiz December 03, 2023 - 11:36

Këngëtarja Lindita Halimi ka folur së fundmi për lojën e saj brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Artisjta nga Kosova ka argumentuar disa prej arsyeve pse ajo nuk doli një nga më të preferuarat nga televotimi i kësaj jave.

“Veç se kesh më pak aktive, nuk kam folur shumë me njerëzit, nuk kam qenë dramatike”, ka thënë Linda mes tjerash.

Pas kësaj deklarate Gani Gërmia e këshilloi atë që të debatojë më shumë me djemtë të shtëpisë.

Lexo po ashtu"Sa minuta të zgjatë një marrëdhënie seksuale" - Buci 'ngacmon' Edonën me pyetje provokuese

Ndërkohë, kujtojmë që e eliminuara e kësaj jave ishte këngëtarja Monika Salihu.

Teksa, pjesë e shtëpisë së famshme u bën edhe tre banorë të rinj, Mirdoni, Ardi dhe Miss Rose.