Mostransparencë me publikun, Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun, Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Showbiz December 03, 2023 - 20:33

Santiana Maloku gjatë këtyre ditëve nuk ka qenë në gjendje të mirë emocionale.

Kjo për faktin se i dashuri i saj nuk pranoi t’ia dërgonte as edhe një letër pas një videoje që qarkulloi me banorin Ylli Dervishi.

Derisa e fejuara e Bucit i dërgoi një letër dhe e takoi live, partneri i saj u tha se refuzoi të përgjigjej.

Megjithatë, një veprim i fundit i banores nga Gjakova ka lënë vend për dyshime të mëdha.

Ajo po fliste Besart Zenelin, teksa në një moment i tha që ‘mirë është’, edhe pse nuk kuptohej mirë.

Menjëherë pas këtij veprimi i erdhi një sinjal nga ‘Vëllai i Madh’, duke i thënë: “Santianë ndiz mikrofonin”.

Konkurrentja më pas u ndal dhe nuk tha asnjë gjë tjetër në lidhje me këtë, edhe pse u komentua gjerë e gjatë nga përdoruesit e internetit.

@londontv1

 

ë original sound - London TV