Vesa Smolica nxjerr zbuluar produksionin, tregon “sekrete” [video]

Vesa Smolica nxjerr zbuluar produksionin, tregon “sekrete” [video]

Showbiz February 27, 2024 - 13:57

E elemimuara e natës së shtunë pas Albit ishte Arta dhe më të lënduarat ishin shoqet e saj, Rike dhe Vesa.

Arta pasi mori kohën e saj, shkroi në Instagram një mesazh të gjatë falënderimi dhe itinerari, duke zbuluar planet e saj.

Image

Një video e Vesës po bën xhiron e rrjetit, ku ajo duke folur me Sarën, ku thotë: ”Po,ajo deri dje ka qenë në Tiranë edhe tani është në Kosovë, po e shijon. I ka falënderuar krejt fansat përmes rrjeteve sociale që e kanë ndjekur, që e kanë suportuar..”.