Ja kush e fiton çmimin e madh sipas Rikes

Ja kush e fiton çmimin e madh sipas Rikes

Showbiz April 14, 2024 - 08:48

Rike Roçi është banorja që ka përfunduar rrugëtimin në "Big Brother VIP" ka lënë duke i dhënë njëkohësisht fund edhe garës për çmimin e madh.

E surprizuar nga rezultati i nominimit, Rike është takuar me banorët para se të dilte nga dera e kuqe duke u uruar atyre suksese në Big Brother.

“Suksese dhe fitoftë më i miri”- tha Rike, duke i tërhequr vëmendjen Eglës që të mos ofendonte më banorët.

Kur u pyet në studio nga opinionisti Arbër Hajdari, në lidhje me pjesën se kush e fiton BBV dhe ajo u shpreh se do të donte që ta fitonte Roza duke qenë se e ka edhe shumë shoqe. /oranews