Hapet zarfi i kuq, Liami dhe Lidi shkojnë në nominim “kokë më kokë”

Hapet zarfi i kuq, Liami dhe Lidi shkojnë në nominim “kokë më kokë”

Showbiz April 17, 2024 - 01:07

Egla, Romeo, Meritoni, Jetmiri , Erjola dhe Françeska i shpëtuan nominimit.

Ndërsa të shtunën në televotim ‘kokë më kokë’ janë Liam dhe Lidi.