Emri i saj do të thotë “biznes” – Rita Ora shihet e lumtur në Sydney pasi ka lansuar në treg markën e saj të re të flokëve

Emri i saj do të thotë “biznes” – Rita Ora shihet e lumtur në Sydney pasi ka lansuar në treg markën e saj të re të flokëve

Showbiz April 18, 2024 - 15:22

Rita Ora dukej sikur bënte biznes të enjten ndërsa ecte rreth Sydneyt e veshur me një kostum të hirtë me tri pjesë përpara lansimit të linjës së saj të re të kujdesit të flokëve, “Typebea”.

Megjithë shiun, ylli i muzikës pop, 33 vjeçe, dhe shoku i saj më i mirë dukeshin në humor të mirë ndërsa u kthyen në hotelin e tyre “Capella CBD” pas një shëtitjeje rreth qytetit.

Rita dukej elegante në veshjen e saj të hirtë me vija të holla, e cila kishte një detaj unik të prerë afër mesit, një blazer të lirshëm dhe pantallona të rregullta, shkruan DailyMail.

Image

Flokët e saj ishin të stiluar në stilin bob me valë të lirshme. Ndërkohë, Vas, i cili është dizajner i modës, dukej mjaft me stil i veshur me një kostum ngjyrë kremi dhe një triko të bardhë.

Ai e kompletoi pamjen e tij duke vendosur një palë syze të zeza.

Image

Këngëtarja shqiptare aktualisht ndodhet në Australi për të lansuar linjën e saj të re të flokëve në partneritet me Anna Lahey të “Vida Glow”.

Marka thuhet të jetë zgjidhja për sfidat me të cilat është përballur Ora gjatë udhëtimit të saj me flokët, veçanërisht në kthimin pas të viteve të dëmtimit nga përdorimi i tepërt i nxehtësisë dhe stilimit gjatë karrierës së saj muzikore.

Image

Ajo tha në një deklaratë: “Dëshiroja të gjeja dhe të ndërtoja një zgjidhje për një shqetësim të bukurisë që di vetë dhe komuniteti im vërtet luftojmë me të”.

Këngëtarja e hitit “Anywhere” së fundmi kaloi fundjavën e Pashkëve në Sydney, ku u pa duke u përshëndetur me mikun e saj, dizajneren e modës Pip Edwards.

Të dyja u panë duke buzëqeshur në një fotografi bikini bashkë me shoqen e tyre Anna Lahey ndërsa të gjitha shkonin në plazh.

Rita dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi u martuan në gusht të vitit 2022. Ata ndajnë kohën e tyre midis Londrës dhe Zelandës së Re – ku jetojnë dy vajzat e Taika, të cilat ai i ka nga martesa e parë me Chelsea Winstanley. /Telegrafi

Image