Bardhi po bëhet baba

Bardhi po bëhet baba

Showbiz April 18, 2024 - 23:13

Këngëtari shqiptar Bardhyl Idrizi, i njohur si Bardhi dhe ish-missi i Shqipërisë, Sara Gjordeni po bëhen prindër për herë të parë.

Për shtatzëninë njoftoi vet Sara, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

“Dritë, mami dhe babi shpresojnë që për ty të jenë shembulli më i mirë se dashuria e fortë nuk pyet për asnjë lloj sfide!”, ka shkruar Sara.