Hailey Bieber duket elegante në fotografitë e fundit

Hailey Bieber duket elegante në fotografitë e fundit

Showbiz April 21, 2024 - 13:21

Hailey Bieber dukej mahnitëse në një seri fotografish që ndau në Instagram të shtunën.

Në disa fotografi, modelja 27 vjeçe, dukej elegante, ndërsa u shfaq me një xhakete të zezë dhe e kombinoi atë me një minifund të vogël.

Ajo vuri në pah këmbët e saj të gjata me geta të zeza dhe një palë taka, siç shihet në fotografitë e saj duke pozuar në një banjë masive dhe luksoze.

Ajo dëshmoi se diamantet janë miku më i mirë i një vajze, duke vënë në pah një gjerdan mahnitës dhe disa unaza.

Hailey Bieber gjithashtu ndau  një ‘selfie’ në pasqyrë, duke treguar unazën e saj të martesës, mes thashethemeve për një përçarje mes saj dhe bashkëshortit të saj Justin Bieber.

Image
Image